Porady

Praktyczny poradnik uprawy bambusa w domu! [WIDEO]

0 (0 opinii)

Bambus - egzotyczna roślina świetnie prezentująca się w nowoczesnych wnętrzach. Jak ją uprawiać? Czy możliwe jest, żeby bambus rósł w mieszkaniu tak efektownie, jak w naturalnym środowisku? Co zrobić, aby rozwijał nowe pędy? Podpowiadamy w krótkim filmiku!

Bambus - ezgotyczna roślina w Twoim domu

Bambus zachwyca nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Doskonale prezentuje się pośród innych roślin na parapecie w mieszkaniu - ale także na zewnątrz. W polskim klimacie może przebywać na tarasie czy też w ogrodzie, w miesiące najcieplejsze, gdy nie ma niskich temperatur. Można też wybrac po prostu jeden z mrozoodpornych gatunków bambusa (tak - są też mrozoodporne gatunki!), co znacznie ułatwi sprawę i wówczas bambus może być hodowany na świeżym powietrzu przez cały rok. 

Jak go uprawiać? Jakie warunki stworzyć, aby bambus zdobił parapet - lub ogrodowy zakątek - przez cały sezon? Zobaczcie poradnik w powyższym filmiku lub zaglądajcie na poradnik opisowy, który dokładniej wyjaśnia wszystkie kwestie >> Bambus w domu i polskim ogrodzie. Mrozoodporność, pielęgnacja, wymagania [WIDEO]

0 (0 opinii)