Porady

Pokaż swój ogród!

4,5 (11 opinii)

Nieważne, czy Twój ogród jest duży czy mały. Nieważne, czy znajduje się na działce, czy stanowi mini-ogródek na balkonie. Doskonale wiemy, jak trudne jest dbanie o rośliny, dlatego chcemy dać Wam możliwość pochwalenia się efektami swojej ciężkiej pracy. Zobaczcie co zrobić, by zdjęcia Waszych ogrodów ujrzały światło dzienne i być może stały się popularne!

1. Prześlij zdjęcia e-mailem

Wszystko, co musicie zrobić, to przesłać zdjęcia swojego ogrodu (lub wybranych roślin) na adres mailowy:

redakcja@twojogrodek.pl

Możecie przesłać tyle zdjęć, ile chcecie – nie wprowadzamy ograniczeń. :)

Ważne! Prosimy Was, abyście przesyłając zdjęcia, opisali je w kilku zdaniach (np. jakie rośliny znajdują się na zdjęciach). Zachęcamy także do opowiedzenia kilku słów o sobie, o tym, jak zaczęła się Wasza przygoda z ogrodem, dlaczego Wasz ogród jest wyjątkowy czy jak długo zajmujecie się uprawą roślin.

2. Gdzie zobaczysz swoje zdjęcia?

Zdjęcia, które do nas trafią, będą ukazywać się w naszych artykułach na portalu oraz Facebooku (tych, którzy jeszcze nie są członkami naszej grupy, zapraszamy do polubienia fanpage’a).

Zdjęcia, które szczególnie zwrócą naszą uwagę, mają szansę znaleźć się w specjalnych, dedykowanych artykułach o najlepszych ogrodach. Dzięki temu każdy z Was może zaistnieć i pochwalić się swoim ogrodem w szerszym gronie. Najlepsze zdjęcia nagradzamy!

3. Prawa autorskie

Pamiętajcie, że wysyłając do nas zdjęcia wyrażacie zgodę na to, abyśmy wykorzystywali je na naszym portalu oraz w działaniach promocyjnych (np. na Facebooku). Osoby, które chcą, aby zdjęcia posiadały podpis autora, prosimy o załączenie takiej informacji w wiadomości mailowej razem ze zdjęciami. Zdjęcia mogą przykładowo nosić podpis w formie „Fot. Jan Kowalski” lub „Fot. Jan z Poznania”.

4,5 (11 opinii)