Porady

Pokaż swój ogród!

4,5 (11 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba

Nieważne, czy Twój ogród jest duży czy mały. Nieważne, czy znajduje się na działce, czy stanowi mini-ogródek na balkonie. Doskonale wiemy, jak trudne jest dbanie o rośliny, dlatego chcemy dać Wam możliwość pochwalenia się efektami swojej ciężkiej pracy. Zobaczcie co zrobić, by zdjęcia Waszych ogrodów ujrzały światło dzienne i być może stały się popularne!

Zdjęcie ogrodu Pani Ewy - nadesłane

1. Prześlij zdjęcia e-mailem

Wszystko, co musicie zrobić, to przesłać zdjęcia swojego ogrodu (lub wybranych roślin) na adres mailowy:

redakcja@twojogrodek.pl

Możecie przesłać tyle zdjęć, ile chcecie – nie wprowadzamy ograniczeń. :)

Ważne! Prosimy Was, abyście przesyłając zdjęcia, opisali je w kilku zdaniach (np. jakie rośliny znajdują się na zdjęciach). Zachęcamy także do opowiedzenia kilku słów o sobie, o tym, jak zaczęła się Wasza przygoda z ogrodem, dlaczego Wasz ogród jest wyjątkowy czy jak długo zajmujecie się uprawą roślin.

2. Gdzie zobaczysz swoje zdjęcia?

Zdjęcia, które do nas trafią, będą ukazywać się w naszych artykułach na portalu oraz Facebooku (tych, którzy jeszcze nie są członkami naszej grupy, zapraszamy do polubienia fanpage’a).

Zdjęcia, które szczególnie zwrócą naszą uwagę, mają szansę znaleźć się w specjalnych, dedykowanych artykułach o najlepszych ogrodach. Dzięki temu każdy z Was może zaistnieć i pochwalić się swoim ogrodem w szerszym gronie. Najlepsze zdjęcia nagradzamy!

3. Prawa autorskie

Pamiętajcie, że wysyłając do nas zdjęcia wyrażacie zgodę na to, abyśmy wykorzystywali je na naszym portalu oraz w działaniach promocyjnych (np. na Facebooku). Osoby, które chcą, aby zdjęcia posiadały podpis autora, prosimy o załączenie takiej informacji w wiadomości mailowej razem ze zdjęciami. Zdjęcia mogą przykładowo nosić podpis w formie „Fot. Jan Kowalski” lub „Fot. Jan z Poznania”.

4,5 (11 opinii)
bardzo dobra!
dobra
średnia
nic specjalnego
słaba